Automaty online Hall of Gods zadarmo

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automaty online Hall of Gods zadarmo

V hornej časti Hall of Gods vidíte aktuálny Jackpot synchronizovaný s kasínom.

Automaty online Hall of Gods zadarmo sú výbornou hrou najmä pre začiatočníkov. V tomto slote máte k dispozícii 5 valcov a 20 výherných línií. Pozadie valcov má modro-sivú farbu, na ktorom sa vyníma vikingská loď a morský netvor. Všetky symboly a grafické animácie od Net Entertainment sú v automatoch online Hall of Gods zadarmo veľmi detailne prepracované.
Zaiste vás prekvapí sedliacky bonus s automatovými hrami Crazy Cows na výhernom automate online.

Ako hrat automat Hall of Gods

Nachádzate sa v severskom mytologickom prostredí a jeho bohovia Vám možno budú naklonení. Ak sa na jednej z výherných línií objavia zľava vedľa seba viaceré rovnaké symboly, vyhrávate. Symbolmi v hre Hall of Gods sú napríklad boh Ódin, bohyňa Idun, Freya, prsteň, náhrdelník alebo kladivo. Všetky možné kombinácie daných symbolov si môžete prezrieť pomocou tlačidla „Paytable“. Wild-symbolom je had zo zeme Midgard a ako Wild-symbol nahrádza ostatné symboly s výnimkou Scatter-symbolu a bonusových symbolov. Ak sa tento symbol objaví na valcoch 2, 3 alebo 4, rozšíri sa tento Wild-symbol po celom valci. Pomocou Scatter-symbolov vyhrávate nové hry. Je ním Ódinov havran. Ak sa Vám objavia 3 Scatter-symboly, vyhrávate 10 hier, ak 4 bude to už 15 hier, a ak dokonca 5, tak neuveriteľných 20 voľných hier. Počas hrania týchto voľných hier môžete získať aj ďalšie. Stačí objaviť opäť pár Scatter-symbolov. Multiplikátor ako taký sa v automatoch online Hall of Gods zadarmo nenachádza, ale všetky výhry počas voľných kôl budú strojnásobené.
Ak hľadáte vysoké výhry a nízke vklady, pripravili sme pre vás hrací automat 300 Shields.
Tento slot od Net Entertainment má ešte jednu zvláštnosť. Je tu možnosť vyhrať jeden z troch Jackpotov. Mega Jackpot, ktorý môže dosahovať až miliónové sumy, Midi Jackpot, ktorý je niekoľkotísícový alebo Mini Jackpot, ktorého výška je v hodnote niekoľkých stoviek eur. Ak sa Vám na obrazovke objavia tri bonusové symboly, spustí sa Vám bonusové kolo. Pomocou Thorovho kladiva, ktorý je v severskej mytológii známy ako boh hromu, musíte rozdrviť štíty. Za jednotlivými štítmi sa ukrývajú buď symboly mincí alebo symbol Vášho cieľa, teda Jackpotu. S tromi symbolmi mincí alebo tromi symbolmi Jackpotu získavate im zodpovedajúcu výhru. Minimálnym vkladom na jednu hru je len 20 centov, teda na všetkých 20 výherných línií vsadíte len 1 cent. Maximálny vklad predstavuje sumu 50 eur, teda 50 centov na jednu výhernú líniu. Všetky potrebné informácie ohľadne pravidiel a výplat v automatoch online Hall of Gods zadarmo, nájdete aj v spodnej časti hracej plochy. Možno neskôr zariskujete s vlastnými peniazmi a môžu sa práve z Vás stať milionári. Sloty Hall of Gods zadarmo sú veľmi obľúbené tak u začiatočníkov, ako aj skúsených hráčov, ktorých lákajú najmä spomínané lukratívne výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Automaty online Hall of Gods zadarmo a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre