Black Widow

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automaty online Black Widow

Hlavnou postavou automatu Black Widow zdarma je čierna vdova, ale nejedná sa o pavúka. Hra od tvorcov IGT ponúka štyridsať výherných línií. Pozadie hry má hnedý kvetinový dizajn s pavúčím sieťami. Symboly hry predstavujú logo automatu Black Widow, samotnú čiernu vdovu, pár jej mužských obetí a klasické kartové symboly.
Najcennejším symbolom je tu logo samotnej hry, ktoré je zároveň wild symbolom. Druhým bonusovým symbolom je "jed". Ten hráčom daruje až 7 voľných spinov, s ktorého pomocou získavate ďalšie skvelé výhry. Čierna vdova sa pred ničím nezastaví preto buďte opatrní!
Ak vás táto hra neoslovila vyskúšajte napríklad hrací automat Glow, je tak dobre spracovaný, že hráča vtiahne do deja a ponúkne mu príjemné funkcie a vysoké výhry.

K veľkým peniazom už máte veľmi blízko!

S týmto zábavným automatom online Black Widow plnom úžasných funkcií môžete získať skvelé peniaze na váš herný účet v licencovaných kasínach EU za skutočné peniaze.
Výherný automat Black Widow je dostupný na mobilnú aplikáciu od IGT. Táto aplikácia vám hranie tejto a aj iných hier od IGT uľahčí nezávisle na tom, kde sa nachádzate.
Prajeme veľa výherných zážitkov s nami.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Automaty online Black Widow a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre