Black Widow

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automaty online Black Widow

Hlavnou postavou automatu Black Widow zdarma je čierna vdova, ale nejedná sa o pavúka. Hra od tvorcov IGT ponúka štyridsať výherných línií. Pozadie hry má hnedý kvetinový dizajn s pavúčím sieťami. Symboly hry predstavujú logo automatu Black Widow, samotnú čiernu vdovu, pár jej mužských obetí a klasické kartové symboly.
Najcennejším symbolom je tu logo samotnej hry, ktoré je zároveň wild symbolom. Druhým bonusovým symbolom je "jed". Ten hráčom daruje až 7 voľných spinov, s ktorého pomocou získavate ďalšie skvelé výhry. Čierna vdova sa pred ničím nezastaví preto buďte opatrní!
Ak vás táto hra neoslovila vyskúšajte napríklad hrací automat Glow, je tak dobre spracovaný, že hráča vtiahne do deja a ponúkne mu príjemné funkcie a vysoké výhry.

K veľkým peniazom už máte veľmi blízko!

S týmto zábavným automatom online Black Widow plnom úžasných funkcií môžete získať skvelé peniaze na váš herný účet v licencovaných kasínach EU za skutočné peniaze.
Výherný automat Black Widow je dostupný na mobilnú aplikáciu od IGT. Táto aplikácia vám hranie tejto a aj iných hier od IGT uľahčí nezávisle na tom, kde sa nachádzate.
Prajeme veľa výherných zážitkov s nami.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Automaty online Black Widow a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre