Automaty Jimi Hendrix

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automaty Jimi Hendrix

Rockovo ladený automat Jimi Hendrix od tvorcov spoločnosti NetEnt prichádza potešiť svojich nadšencov. Spomínajte si na tohto gitarového virtuóza, ktorý vás bude sprevádzať skvelým hracím automatom, je vybavený skvelou 3D grafikou. Celá tématika tejto hry je ladená historicky, a vy tak budete mať pocit, že ste sa na chvíľu vrátili do divokých šesťdesiatych rokov minulého storočia.
Ak nepatríte medzi fanúšikov Jimiho Hendrixa, možno poznáte niektoré z jeho albumou, ako Are You Experienced, či Electric Ladyland, a hudobné hity ako Foxy Lady, Hey Joe či Purple Haze, ktoré sú nezabudnuteľné!

Vychutnávajte legendárne hity, ktoré z vás urobia milionára!

Ak chcete pri každej výhre zažiť ovácie divákov, alebo ohňostroje poďte na koncert ďalšej známej rockovej skupiny na Výherných automatoch Guns N´Roses.

Hracie automaty Jimi Hendrix ponúkajú 5 valcov, 3 riadky a 20 výherných línií, taktiež množstvo špeciálnych funkcií ako: Purple Haze, Red Guitar Re-Spin, Pick and Click a tiež roztočenia zadarmo. Vaše šance na výhru sa zvyšujú čoraz viac, stačí si len zahrať v našich kasínach s licenciou za skutočné peniaze.
Na jedno roztočenie môžete získať výhru až 80 000 mincí!

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Automaty Jimi Hendrix a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre