Automaty Jack Hammer 2

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automaty Jack Hammer 2

Tvorcovia Net Entertainment prinášajú pokračovanie veľmi obľúbeného hracieho automatu rovnakého názvu Jack Hammer 2: Fishy Business, ktorý vám ponúka až 99 výherných línií. Automat je plný komiksových animácií, v ktorom môžete sledovať zaujímavé životné situácie samotného Jacka a jeho priateľov. Množstvo zápletiek z jeho života vám dokáže získať skvelé výhry, aj vďaka množstvu symbolov a funkcií, ktoré v tejto hre nájdete. Úžasná grafika a zvukové efekty vás vnesú do deja plného vzrušujúcich okamžikov i zábavy.

Buďte pripravený na lepivé výhry!

Výherný automat Jack Hammer 2 obsahuje špeciálnu funkciu Sticky Win, pri ktorej ak vyhráte akúkoľvek sumu, automat bude otáčať valcami do tej doby, kým budú pribúdať symboly, ktoré tvorili pôvodné výhernú kombináciu. Ďalšími bonusovými symbolmi sú napríklad Wild, Scatter a voľné roztočenia zadarmo. Tieto úžasné symboly sa postarajú, aby vaše zisky rástli závratnou rýchlosťou. Na hracom automate Jack Hammer 2 môžete získať najvyššiu výhru 990 000 mincí. Čaká na vás mnoho príležitostí ako získať fantastické sumy peňazí na váš herný za reálne peniaze v kasínach s licenciou.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Automaty Jack Hammer 2 a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre