Automaty Irish Eyes 2

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automaty Irish Eyes 2

Výherný automat Irish Eyes 2 je pokračovaním svojho predchodcu, ktorého tvorcami je spoločnosť NextGen Gaming. Hra ponúka 25 spôsobov výhry na piatich valcoch, kde sa ocitnete v lese plnom skvelých výhier. Táto veselá hra s témou Írska vás zavedie hlboko do lesa, kde vás bude sledovať pár očí. Vašou úlohou bude nájsť nemalé poklady, ktoré sú v ňou ukryté. Navyše, aby ste mohli získavať ešte lepšie peniaze, môžete využiť aj bonusové symboly, ktoré máte k dispozícii. Zážitok plný roztočení zadarmo, wild, scatter symbolov a množstvo hazardných funkcií vám poskytne hrací automat Irish Eyes2.

Nájdite zakopaný poklad hlboko v lese aj vy!

Scatter symbol stvárňuje KOTLÍK plný mincí (poklad), tento vám spustí 10, 15 alebo 20 voľných roztočení zadarmo, keď si ich na valcoch vytočíte postupne 3, 4 alebo 5. Hazardná hra vám prináša možnosť vašu výhru zdvojnásobiť alebo štvornásobne zvýšiť. Symbol Wild, ktorým je DIEVČA, dokáže nahrádzať symboly v nevydarených kombináciách tak, aby mohla vzniknúť nová výherná kombinácia, vďaka ktorej môžete získavať ďalšie skvelé peniaze zadarmo ľahko a rýchlo. Posledným zaujímavým bonusovým symbolom je PRSTEŇ, ktorý vám na hrací účet daruje až 1 500 kreditov zadarmo! Príjemná hudba, skvelé efekty a dokonalá grafika vás prenesie do Írska prostredníctvom automatu Irish Eyes 2, kde vyskúšate nájsť svoj poklad, ktorý tak dlho hľadáte.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Automaty Irish Eyes 2 a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre