Automaty hry Fruit Shop

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automaty hry Fruit Shop

Fruit Shop od spoločnosti Net Entertainment je výherný hrací automat s 5 valcami, 3 radami a 15 výhernými líniami.

Ako symboly výherný hrací automat používa okrem alfanumerických symbolov aj ovocné symboly a symbol Fruit Shop. Symbol Fruit Shop používa pre Wild, ktorý vie výhru aj zdvojnásobiť. Kombinácie ovocných symbolov Vám okrem výhry prinesú aj Freespin, čo vie značne navýšiť Vašu výhru.
Zábavu a veľké finančné odmeny zažijete aj prostredníctvom hracieho výherného automatu Starmania.
Výherný hrací automat Fruit Shop je veľmi jednoduchý a je vhodný aj pre začiatočníkov. Len začať hrať. Veľa šťastia a vysoké výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Automaty hry Fruit Shop a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre