Gorilla go Wild

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automaty Gorilla go Wild

Automatom Gorilla go Wild vás bude sprevádzať gorila Gary, ktorá zohráva dôležitú úlohu v hre a hlavne rada svačinkuje. Nie je to nič iné ako banány. Na začiatku hry dostane Gary do zásoby niekoľko banánov, čím viac budete hrať, tým viac banánov Gary zje. Keď už banány nebudú, Gary postupuje ďalej. Čím častejšie Gary postúpi, tým častejšie udeľuje Bonus time (bonusový čas).
Hra od tvorcov NYX má klasických 5 valcov, 3 riadky a 25 výherných línií a zaujímavým ju robia aj 4 bonusové hry.
Hracie automaty Gorilla Go Wild ponúkajú množstvo špeciálnych funkcií. Nechýba Wild symbol, Scatter symboly a tiež Bonusový čas Gorilly Gary, ktorá vám môže kedykoľvek po akomkoľvek roztočení pripísať náhodný bonus.
Vyskúšajte si zahrať Black Jack a vyhrajte. Šťastie je vo Vašich rukách.

Staňte sa majstrom a jackpot bude váš!

Najväčším lákadlom automatovej hry Gorilla Go Wild je určite 10 voľných roztočení so špeciálnymi bonusovými možnosťami, ktoré prinášajú tri Scatter symboly Chrámu.
Špeciálne bonusové možnosti sú celkom štyri a podľa toho, v ktorej časti hry sa nachádzate, respektíve na počte zjedených banánou gorilou Gary, si môžete z bonusových možností vyberať.

Bonusové možnosti sú nasledovné:
1. Gorillonarie Win Spins - v každom z 10 tich roztočení máte zaručenú výhru a všetky výhry sú zdvojnásobené
2. Stay Wild - Wild symboly pri hre zostávajú na svojich miestach pre ďalšie zostávajúce voľné roztočenia
3. Mega-Rilla Multiplayer - Symboly Wild zvyšujú násobiteľa. Na začiatku je multiplikátor 1 a s každým ďalším symbolom sa multiplikátor zvyšuje o 1 až do maximálneho násobiteľa 10x
4. More Wilds - každé tri rovnaké symboly sa menia na symboly Wild

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Automaty Gorilla go Wild a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre