Automaty Fisticuffs online

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automaty Fisticuffs online

Spoločnosť Net Entertainment vydala zo svojej dielne ďalšiu skvelú novinku pod názvom Fisticuffs. Novinka, ktorú treba určite vyskúšať, ak máte radi trošku tvrdšiu hru a nezľaknete sa trvdého súboja. Fisticuffs sú automaty online s motívom, ktorý tu ešte nebol.
Ak hľadáte vysoké výhry a nízke vklady, tak hra 300 Shields je tu pre Vás na výhernom hracom automate 300 Shields.
Automaty Fisticuffs online Vás zavedú do ringu, kde sa budú odohrávať pästné súboje. Pästné súboje Vás prenesú do čias, keď bol box len pre pánov. Automaty online Fisticuffs majú skutočne veľmi peknú grafiku, na valcoch nájdete symboly napr. trofej, boxerské rukavice a ďalšie.

Automaty online Fisticuffs sú 5-valcové automaty, ktoré si môžete zahrať zadarmo, ale ak máte odvahu, tak sa môžete pustiť do pästného súboja aj za peniaze. Skutoční hráči nemajú strach a hrajú za peniaze. Čaká tam na Vás vzrušujúci zápas, z ktorého môže vyjsť len jeden víťaz. Tak si nasaďte boxerské rukavice a so znejúcim signálom sa pustite do boja. Nezabúdajte, že na konci čaká výhra.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Automaty Fisticuffs online a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre