Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automaty Enchanted Crystals

Lesné víly na hracích automatoch Enchanted Crystals od tvorcov Play n´Go vám pričarujú fantastické výhry. Príjemná hudba v štýle kúziel, skvelej grafiky a veľmi dobre zakomponovaných zvukových efektov vás privedie do lesa plného krásnych víl, škriatkov a kúziel, kde víly bojujú so zlým škriatkom. Vašou úlohou bude pomôcť im zvíťaziť nad škriatkom a poraziť tak zlo v začarovanej krajine kúziel.

Vstúpte do sveta kúziel a odneste si bohatstvo!

Výherné automaty Enchanted Crystals ponúkajú možnosť roztočení zadarmo, špeciálne symboly wild a skvelú bonusovú hru. Keď sa na valcoch objavia tri symboly predstavujúce vysmievajúceho škriatka, vstúpite do tajnej podzemnej komnaty, z ktorej môžete ukradnúť jeho najcennejší kryštál. Ak získate 3 symboly motýľa sediaceho na kvete získate roztočenia zadarmo. Wild symbol stvárňuje kryštál, ktorý sa roztiahne na celý valec a poskytne vám tiež roztočenia zadarmo. Na automate Enchanted Crystals nájdete celkovo päť valcov a 243 prednastavených výherných línií. Záplava najrôznejších funkcií, škriatkovia, víly a celý rad ďalších symbolov vás privedie k vašim vysnívaných výhram.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Automaty Enchanted Crystals a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre