Draglings

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automaty Draglings

Nezvyčajné automaty Draglings od spoločnosti Yggdrasil sa postarajú o zábavu a netradičné výhry. Zoznámte sa s dračími mláďatami, ktoré sa ukrývajú v jaskyni. Samotné symboly predstavujú vajíčka týchto dračích mláďat a gule rôznych tvarov a farieb. Hracie pole je trochu netradične rozvrhnuté, nakoľko nemá klasický tvar. No nijak to neprekáža, lebo výherných kombinácií a špeciálnych symbolov je práve v tomto hracom automate Dragligs viac než dosť. Pre získanie vysokých výhier tu slúžia špeciálne wild symboly a roztočenia zadarmo.
Čaká tam na Vás vzrušujúci zápas Fisticuffs, z ktorého môže vyjsť len jeden víťaz. Tak si nasaďte boxerské rukavice a so znejúcim signálom sa pustite do boja. Nezabúdajte, že na konci čaká výhra.

Malý dráčikovia vykúzlia rozprávkové výhry!

Medzi symbolmi vajíčok sa môžete tiež objaviť animovaný dračíkovia (červenej a modrej farby), ktorý pľuvajú oheň. Jedno z nich sa náhodne môže zmeniť na obrovského draka, ktorý dokáže pokryť celý valec ako wild symbol.
Téma skvelo animovaného výherného automatu Draglings je nádherne spracovaná a prostredníctvom veľkého množstva wild symbolov a roztočení zadarmo, vám môže priniesť neuveriteľné výhry na váš herný účet v kasínach s licenciou.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Automaty Draglings a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre