Draglings

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automaty Draglings

Nezvyčajné automaty Draglings od spoločnosti Yggdrasil sa postarajú o zábavu a netradičné výhry. Zoznámte sa s dračími mláďatami, ktoré sa ukrývajú v jaskyni. Samotné symboly predstavujú vajíčka týchto dračích mláďat a gule rôznych tvarov a farieb. Hracie pole je trochu netradične rozvrhnuté, nakoľko nemá klasický tvar. No nijak to neprekáža, lebo výherných kombinácií a špeciálnych symbolov je práve v tomto hracom automate Dragligs viac než dosť. Pre získanie vysokých výhier tu slúžia špeciálne wild symboly a roztočenia zadarmo.
Čaká tam na Vás vzrušujúci zápas Fisticuffs, z ktorého môže vyjsť len jeden víťaz. Tak si nasaďte boxerské rukavice a so znejúcim signálom sa pustite do boja. Nezabúdajte, že na konci čaká výhra.

Malý dráčikovia vykúzlia rozprávkové výhry!

Medzi symbolmi vajíčok sa môžete tiež objaviť animovaný dračíkovia (červenej a modrej farby), ktorý pľuvajú oheň. Jedno z nich sa náhodne môže zmeniť na obrovského draka, ktorý dokáže pokryť celý valec ako wild symbol.
Téma skvelo animovaného výherného automatu Draglings je nádherne spracovaná a prostredníctvom veľkého množstva wild symbolov a roztočení zadarmo, vám môže priniesť neuveriteľné výhry na váš herný účet v kasínach s licenciou.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Automaty Draglings a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre