Chilli gold automatové hry

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automaty Chilli Gold 2

Hlavnú úlohu v automate Chilli Gold 2 zohráva štipľavá chilli paprička, ktorého tvorcom je spoločnosť KAJOT Gaming. Hernými symboly tejto hry sú hrozno, pomaranče, melóny, slivky, čerešne a citróny, ale aj klasické kartové symboly.
Chilli paprička vytvára zároveň bonusové symboly, ktoré vám určite ponúkajú na piatich valcoch skvelé výhry a to až 40 výplatných línií.
Zabavte sa so skvelým automatom Cherries Gone Wild a získajte vysoké výhry.

Čakajú vás pikantné výhry!

Prvým špeciálnym symbolom na výhernom automate Chilli Gold 2 je symbol chilli papričky, ktorá funguje ako WILD aj ako SCATTER dohromady. Nielen že nahradí herné symboly, ktoré by vám mohli chýbať do výhry, navyše vám umožní aj niekoľko otočení zadarmo. Počas roztočení zadarmo môžete natrafiť aj na špeciálny bonus. Týmto bonusom je opäť chilli paprička, ktorá je zlatá a nahradí akýkoľvek iný symbol tak, aby vám na hracej ploche vznikla výherná kombinácia. Táto zlatá chilli paprička ale funguje len ak sú aktivované voľné roztočenia zadarmo.
Na pikantnom automate Chilli Gold 2 máte možnosť svoje výhry zdvojnásobiť pomocou hazardnej funkcie. Hazardná funkcia je spustená po každom výhernom kole. Táto funkcia obsahuje záchranný modrý symbol, ktorý keď vylosujete, znamená to, že vaše doterajšie výhry z hazardnej hry už nemôžete stratiť. Neváhajte a zahrajte si ju pre zábavu, alebo v obľúbených kasínach EU za reálne peniaze.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Automaty Chilli Gold 2 a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre