Automaty Cat Walk online

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automaty Cat Walk online

V uliciach Manhattanu, môžete aj vy natrafiť na okúzľujúce mačičky, ktoré prišli na extravagantné nákupy. Presvedčte sa o tom na online automate Cat Walk od tvorcov Ash Gaming. Mačacie zákazníčky určite nešetria na týchto nákupoch a doprajú si tie najdrahšie kúsky, ktoré im prídu pod ruky. Šetriť na oblečení sa nevypláca, preto poďte aj vy robiť spoločnosť pri nakupovaní tým najluxusnejším nákupným maniačkám. Aj pozadie hry vám bude pripomínať ulice v New Yorku, kde vidíte mrakodrapy.

Nakupovanie s mačičkami je zábavou i výhrou pre vás!

Milovníci nakupovania a roztomilých mačičiek si na výhernom automate Cat Walk splnia svoje sny. Okrem mačičiek modeliek tu stretnete symboly spojené s témou nakupovania ako sú: zlaté prstene, vysoké topánky na podpätku, červené kožené kabelky, slnečné okuliare a iné luxusné odevy. Okrem Wild symbolu, ktorý znázorňuje mrakodrap tu nájdete funkciu Boutique Bonus, v ktorej sa vás zmocní obrovská nákupná horúčka.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Automaty Cat Walk online a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre