Book of Dead hracie automaty

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automaty Book of Dead - Book of Ra

Hracie automaty Book of dead je novou verziou hry veľmi populárnej hry "Book of Ra" od tvorcov Play´N Go. Hlavným hrdinom hry je postava Rich Wilde, dobrodruh známy z hry Book of Ra, no tentoraz putuje na novú misiu do Egypta. Jeho cieľom je nájsť Knihu mŕtvych (Book of the Dead), mýtickú knihu, ktorá poukazuje nato, aký je "život" po smrti.

V hre nájdete špeciálne symboly wild (kniha) a scatter, okrem toho, aj symbol samotného "hrdinu Rich Wilda". Na piatich valcoch automatovej hry Book of Dead svojho predchodcu "Book of Ra" stretnete okrem hlavného hrdinu Richa Wilda aj symboly rôznych faraónov, knihu, vtáka, posmrtnú masku ​​z faraóna a pravidelné štandardné symboly. Ak natrafíte na 3 a viac symbolov knihy, získate 10 roztočení zadarmo. Môžete však získať aj viac roztočení zadarmo so špeciálnymi rozpínajúcimi sa symbolmi.

Vyskúšajte vynovenú verziu automatu Book of Ra, v online hre Book of Dead, kde máte možnosť získať vďaka expandujúcim symbolom zisky vo výške až 250 000 mincí.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Automaty Book of Dead - Book of Ra a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre