Automaty Bicicleta

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automaty Bicicleta

Tvorcovia Yggdrasil prinášajú hrací automat Bicicleta s témou futbalu, kde aj z pohodlia domova, môžete zažiť vzrušujúce zápasy počas majstrovstiev. Hra ponúka na 5 valcoch až 25 možností výhry s množstvom skvelých funkcií a symbolov, s ktorými vyše výhry porastú ešte vyššie. Môžete sa tešiť na zápasy plné voľných roztočení zadarmo, kde Free Spin predstavuje futbalová lopta, ďalšie funkcie Wild Reel, Trophy a Sticky Wild.

Fandite futbalu a získavajte skvelé výhry!

Žite futbalom v niektorom z našich licencovaných kasín a roztočením valcov na výhernom automate Bicicleta zinkasujte vaše výhry na herný účet. Všetci fanúšikovia futbalu a hazardných hier sa môžu tešiť na úžasný automat plný zážitkov a fantastických výhier, ktorý bol vytvorený tesne pred majstrovstvami Euro 2016.
Na automate Bicicleta nájdete štyri najcennejšie symboly, ktorými sú hráči z rôznych krajín, a tí vám poskytnú všetky druhy rôznych výhier. Napríklad hráč v červenej košeli je najcennejšia postava, nasleduje hráč s čiernou košeľu, potom hráč so žltým tričkom a nakoniec hráč s bielou košeľou.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Automaty Bicicleta a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre