Automatová hra Great Cashby

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automatová hra Great Cashby

Automatová hra Great Cashby je inšpirovaná románom amerického autora F. Scott Fitzgeralda. V románe sa píše príbeh o bohatom mužovi, ktorý žije svoj život plný žien, piesní a vína. Hlavnú postavu príbehu stvárňuje Jay Gatsby, ktorý je jednoducho prázdny vo vnútri, aj keď zdanlivo žije dokonalý život.
Hrací automat Great Cashby je vytvorený spoločnosťou Genesis Gaming. Ponúka 25 výherných línií na svojich piatich valcoch, ktorá je doplnená jazzovou hudbou doby, v ktorej sa dej odohrával, čiže z roku 1920.
Zvuk rocku, a k tomu výborná grafika Vás prenesú na pódium s touto netradičnou rockovou skupinou s výherným automatom Kiss.

Zoznámte sa so zaujímavou výhrou!

Na valcoch hracieho automatu Great Cashby nájdete okrem základných kartových symbolov aj symboly, ktoré stvárňujú tváre postáv z románu ako Nick Carraway, sám pán Gatsby, sedmokráska Fay Buchanan a Jordan Baker. Samozrejme nechýba špeciálny symbol Scatter, ktorým je samotné logo hry Great Cashby a poskytne až 2000 mincí na výhernej rade. Druhým je Wild symbol fľaša. Samozrejme nechýbajú voľné roztočenia zadarmo. Určite oceníte grafiku a zvukové efekty tejto hry, v ktorej sa vrátite v čase, a umožnia Vám tak výnimočný zážitok z výhier.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Automatová hra Great Cashby a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre