Automatová hra Golden Shamrock

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automatová hra Golden Shamrock

Skvelá šanca vyhrať na vás čaká na výhernom hracom videoautomate Golden Shamrock, ktorý vytvorila spoločnosť Net Entertainment. Na piatich valcoch tu nájdete úžasné symboly, s ktorými môžete získať peniaze zadarmo ako sú wild, scatter symboly a roztočenia zadarmo. Až 20 výherných línií napočítate, ak roztočíte valce tejto fantastickej hry plnej prekvapení ako z rozprávky.
Doprajte si oddych a zábavu, pričom môžete vyskúšať fajku, veľmi dobré pivko, či oťažkať mešec plný peňazí.

Ak nájdete štvorlístok, určite vám prinesie šťastie!

Nájdete tu aj hudobné nástroje a klobúk, ktoré nesmú chýbať na žiadnej oslave či zábave, ktorú si doprajete aj vy roztočením valcov výherného automatu Golden Shamrock. Nespočetné množstvo výhier vás môže prekvapiť ak natrafíte na bonusové symboly. Wild symbol predstavuje logo škriatka a scatter symbol je zlatý štvorlístok. Wild symbol môže nahradiť všetky ostatné symboly okrem scatter symbolu. Za tri a viac scatter symboly obdržíte roztočenia zadarmo, ak v priebehu roztočenia nájdete ďalšie, môžete získať aj násobiteľa, s ktorým vaša výhra porastie ešte viac.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Automatová hra Golden Shamrock a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre