Výherné automaty Foxin wins

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automatová hra Foxin Wins

Z dielne tvorcov NextGen máme k dispozícií ďalší z radu zábavných automatových hier Foxin Wins. Hra ponúka 25 výherných línií a celá sa odohráva v sídle pána Foxa, ktorý je zároveň hlavnou postavou automatu.
Zo špeciálnych symbolov na hracom automate Foxin Wins nájdete WILD, ktorým je pán Fox osobne, ten nahradí všetky symboly mimo scatter symbol tak, aby vznikla kombinácia výherná, a vy z nej mohli získať ďalšie skvelé peniaze. Pokiaľ na valcoch získate 5 wild symbolov, vyhráte 2000 mincí. Druhým bonusovým symbolom je SUPER BET, ktorý vám ponúkne staviť väčšiu sumu, zároveň ale sľubuje niekoľkonásobne väčšie výhry. V poradí už tretím bonusovým symbolom je FREE GAME, ktorý vás obdaruje niekoľkými voľnými hrami. Už štvrtý bonusový symbol je SCATTER, ktorým je kotlík zlata a spustí vám 10 voľných kôl, počas nich sú všetky vaše výhry zdvojnásobené. Posledným bonusovým symbolom je FOX FUNDS, ktorý vám podobne ako SCATTER daruje peniaze.
Potešte sa z výhry aj na online Europska ruleta.

Veľmi štedrý a zábavný automat.

A budete počuť škriatka, máte extra šancu vyhrať viac zlatiek. Ide o náhodný bonus, ktorý sa môže objaviť po každom výhernom kole. Výherný automat Foxin Wins vypláca skvelé výhry, vďaka úžasným symbolom, preto neváhajte a zahrajte si ho za skutočné peniaze v kasínach s licenciou.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Automatová hra Foxin Wins a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre