Cyrus the virus

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automatová hra Cyrus the virus

Zabávajte sa s malými počítačovými vírusmi, ktoré môžete zneškodniť priamo na valcoch hracieho automatu Cyrus the virus. Na piatich valcoch automatu od tvorcov Yggdrasil sa nachádza desať výherných radov, kde sa bude na vás usmievať až sedem druhov najmenších vírusov. Symboly, ktoré sú v hre sú v podstate skladajú z množstva rôznych farebných vírusov. Tieto však nenapadnú váš počítač, budú sa na vás dokonca aj usmievať. Skvelá animácia a zvukové efekty zabavia a potešia zároveň.

Tentokrát vám roztomilé vírusy prinesú skvelé výhry!

Roztomilé vírusy sa postupne budú meniť na väčšie, ktoré vám môžu získať aj vyššie výhry. Jediný špeciálny symbol, ktorý tam nájdete je wild, ktorý sa objavuje iba na prostrednom valci, a zostáva na svojej pozícii počas 2 roztočení. Samozrejme dokáže v hre nahrádzať všetky ostatné symboly. Výherný automat Cyrus the virus patrí medzi jednoduché hry, ktoré vynikajú vysokým pomerom výhier.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Automatová hra Cyrus the virus a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre