Automatová hra Arabian Nights

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automatová hra Arabian Nights

Automatová hra Arabian Nights má päť herných valcov a desať výherných línií. Získať v ňom môžete progresívny jackpot a zahrať si zaujímavé bonusové hry. Taktiež tu nájdete Scatter a Wild symboly.

Bonusy

V automatovej hre Arabian Nights je Wild symbol arabský muž a v re znásobuje Vaše výhry, v prípade, že sa objaví vo výhernej kombinácii. Taktiež dokáže priniesť jackpot, ak sa ich objaví na valcoch až päť naraz.

Taktiež môžete vyskúšať automaty, kde sú najvyššie jackpoty aké môžete v online kasínach vyhrať Mega Fortune Jackpot automaty.

Progresívny jackpot je určite najväčším lákadlom tejto hry. Vďaka nemu môžete získať mnoho viac peňazí ako v základnej hre. Tak, ako každý iný progresívny jackpot, aj tento sa spúšťa náhodne, v prípade, že máte nastavenú najvyššiu stávku. Okrem toho, jeho výšky každým dňom narastá.
Scatter symbol v automatovej hre Arabian Nights je olejová lampa. Tri alebo viac týchto symbolov hocikde na piatich valcoch Vás prenesie do voľných kôl, ktorých získate hneď na začiatku pätnásť.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Automatová hra Arabian Nights a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre