Automatová hra Arabian Nights

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automatová hra Arabian Nights

Automatová hra Arabian Nights má päť herných valcov a desať výherných línií. Získať v ňom môžete progresívny jackpot a zahrať si zaujímavé bonusové hry. Taktiež tu nájdete Scatter a Wild symboly.

Bonusy

V automatovej hre Arabian Nights je Wild symbol arabský muž a v re znásobuje Vaše výhry, v prípade, že sa objaví vo výhernej kombinácii. Taktiež dokáže priniesť jackpot, ak sa ich objaví na valcoch až päť naraz.

Taktiež môžete vyskúšať automaty, kde sú najvyššie jackpoty aké môžete v online kasínach vyhrať Mega Fortune Jackpot automaty.

Progresívny jackpot je určite najväčším lákadlom tejto hry. Vďaka nemu môžete získať mnoho viac peňazí ako v základnej hre. Tak, ako každý iný progresívny jackpot, aj tento sa spúšťa náhodne, v prípade, že máte nastavenú najvyššiu stávku. Okrem toho, jeho výšky každým dňom narastá.
Scatter symbol v automatovej hre Arabian Nights je olejová lampa. Tri alebo viac týchto symbolov hocikde na piatich valcoch Vás prenesie do voľných kôl, ktorých získate hneď na začiatku pätnásť.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Automatová hra Arabian Nights a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre