Amazon Queen

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automatová hra Amazon Queen

Zaujímavá grafika vás zaujme na prvý pohľad na automatovej hre Amazon Queen. Okrem toho na vás čakajú samozrejme skvelé výhry, presne toto ponúka táto hra priamo z Amazónskeho pralesa. Vyskúšajte to roztočiť a nechajte sa prekvapiť aké dobrodružstvo v džungli na vás čaká!
Online hrací automat Jackpot 6000 necháva vyhrať jackpot vo výške 6000 eur relatívne často.

Vaše výhry potečú prúdom!

Na piatich valcoch hracieho automatu Amazon Queen môžete napočítať dvadsať výherných línií, a napriek tomu ponúkne skutočne obrie výhry. Nato, aby ste ich získali, potrebujete minimálne tri rovnaké symboly vedľa seba zľava doprava. V hre nájdete aj iné funkcie a symboly, ktorými sú napríklad aj bonusové symboly. Prvý stvárňuje lovkyňa, tento bonusový symbol dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol tak, aby vznikla nová bonusová kombinácia, vďaka ktorej môžete získať ďalšie skvelé peniaze zadarmo ľahko a rýchlo. Druhým bonusovým symbolom je gorila, ktorá hráčom daruje okamžitý bonus v podobe až 2.250 kreditov úplne zadarmo! Dobrodružstvo v najväčšom amazonskom pralese sa môže začať.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Automatová hra Amazon Queen a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre