Automat Jack and the Beanstalk

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automat Jack and the Beanstalk

Jack and the Beanstalk je automatová verzia slávnej rozprávky Jack a fazuľa. Vďaka jej obľúbenosti si ju teraz môžete zahrať tiež na prvotriednom 3D automate. Zachráňte Jacka so sliepkou, čo znáša zlaté vajcia, ktorý obrali dvojhlavého obra.
Vychutnajte si tento nádherný rozprávkový príbeh na hracom automate Jack and the Beanstalk, v ktorom budete pomáhať Jackovi a jeho sliepke zachrániť sa pred obrom.

Zbierajte poklady

Tvorcovia Net Entertainment ponúkajú na piatich valcoch získať až 20 výherných línií, pomocou ktorých môžete zbierať zaujímavé výhry. Hra disponuje s troma bonusovými symbolmi. Stretnete tu Free Spin, ktorý uľahčí vašu výhru, keďže vám daruje niekoľko voľných spinov zadarmo. Ďalším je WILD, ten nahrádza nehodiace sa symboly v kombináciách tak, aby vznikla výherná kombinácia. Treasure Collection vám zase daruje bonusové peniaze, ktoré sa ihneď pripočítajú na herný účet.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Automat Jack and the Beanstalk a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre