88 Fortunes automaty online

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

88 Fortunes automaty online

Výherný automat 88 Fortunes patrí medzi najvýkonnejšie hry, veľká šanca pre všetkých hráčov získať čo najviac. K dispozícii je 10 voľných hier, ktoré môžu byť donekonečna spustené. Hra disponuje s množstvom špeciálnych funkcií, ktoré vám zaistia štedrý obnos peňazí na váš hrací účet.

Vyhrajte jeden zo štyroch JACKPOTOV!

Podľa starovekej čínskej kultúry, číslo 88 je považované za šťastné číslo. Môžete si vyskúšať svoje šťastie na hracom automate 88 Fortunes s mnohými funkciami, ako je napríklad Wilds, funkcia Fu Bat Jackpot a Free Games feature. Symboly na valcoch sú početné talizmany, ktoré sú tiež replikované ako zlaté symboly, a patrí tu korytnačka sediaca na minciach, plachetnica, vták a iné. Medzi špeciálne symboly patrí Gong, funkcia Fu Bat a karty s vysokou hodnotou. Jeden, alebo viac symbolov FU BAT vo výhernej kombinácii funguje ako wild symbol, a nahrádza všetky symboly. Viac zlatých symbolov vám zaručí skvelé odmeny. V automatovej hre 88 Fortunes môžete napočítať celkovo až 243 spôsobov ako vyhrať.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

88 Fortunes automaty online a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre