100 Pandas výherný automat

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

100 Pandas výherný automat

Ďalšou novinkou od spoločnosti IGT je 100 Pandas výherný automat, ktorý je inšpirovaný čínskymi pandami. Hra je zasadená hlboko do čínskej džungle, kde žijú tieto divoké pandy. Herné symboly zahŕňajú zelenú pandu, fialovú pandu, wild symbol (skupina troch pánd), Jin Jang ako scatter symbol, bambus, kvetinu a 5 rôznych čínskych symbolov. Na pozadí hracej plochy môžeme vidieť krásy džungle a najobľúbenejšiu potravu pánd, ktorou je bambus.

Pandy otvárajú cestu k výhram!

V hre nájdete aj množstvo špeciálnych symbolov a funkcií ako Wild a Scatter symboly, bonusová hra a voľné zatočenia, s ktorými si môžete svoje výhry navýšiť.
Oslavujte od rána do večera vaše mega výhry na automate Taco Brothers, ktoré si zahráte v obľúbených kasínach EU.
Tri pandy, ktoré stvárňujú Wild symbol nahrádzajú všetky symboly, okrem scatter symbolu. Jin Jang scatter symbol udelí hráčom 10 voľných zatočení a všetky výhry dosiahnuté počas voľnej hry sa zdvojnásobia. Najcennejším symbolom je symbol wild.
Relaxačne čínsky ladená melódia, miešajúca sa so zvukmi džungle sprevádzajú hracie automaty 100 Pandas.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

100 Pandas výherný automat a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre