Online kasíno

Ako som už na front page spomínal, rozhodol som sa portál o hracích automatoch rozšíriť a spraviť z neho online kasíno portál. Samozrejme že gro zostávajú hracie automaty.

Na webe sa na prvý pohľad zdá, že existuje veľmi veľa online kasín. Skutočnosť je ale podobná ako pri automobilkách. VW vlastní škodovku, Lexus je vlastne Toyota... Okrem vlastníckych vzťahov sa budem snažiť priblížiť aj detajlné popisy kladov a záporov každého jedého online kasína bez akéhokoľvek prikrášľovania. Do svojej databázy sa pokúsim zahrnúť čo najviac kasín.

V tabuľke na front page si všimnite platformu ale predovšetkým celkové hodnotenie kasína. Zatiaľ je to moje osobné hodnotenie, ale plánom je spraviť z toho niečo ako verejné hlasovanie. Samozrejme že na najvyšších pozíciách sa nachádzajú tie naj kasína. Do celkového hodnotenia kasína som zahrnul tieto faktory: grafika, platobné metódy, bezpečnosť, jazykové mutácie, celkový dojem

Predtým, ako si pozriete moje hodnotenie vybraných online kasín, si môžete prečítať zopár ďalších informácií. Čo sa týka histórie online kasín, tak ich vznik sa spája s nástupom internetu. Začali vznikať približne v 90. rokoch. Všetko čo potrebujete, aby ste si mohli dnes zahrať v online kasíne je počítač a prístup na internet. Online kasína bývajú často porovnávané s tými kamennými. Tie tu boli, sú a aj budú. Možno je vhodné položiť si otázku dokedy sa im bude dariť.... Pretože podľa prognóz do budúcnosti bude v priebehu najbližších desiatich rokov polovica svetového gambling biznisu prebiehať online. Podľa môjho názoru a aj skúseností sa žiadna herňa nemôže porovnávať s online kasínom. Možno si niekto pomyslí, že nie som normálny, keď si toto myslím. Ale vzhľadom na dôvody a moje skúsenosti je to proste tak. Začnime pekne od začiatku. Online kasíno má pre svojich hráčov pripravený vždy nejaký vstupný bonus. A často to býva veľmi slušná sumička eur. V kamennom kasíne sa Vám nemôže stať, že pri vstupe by Vám niekto len tak daroval bonus. Online kasíno je iná káva už len pre jackpoty. Tie sú v mnohých prípadoch skutočne obrovské, niekoľko stotisíc eur až milión. Stačí, ak si pozriete banery online kasín, ktorých hodnotenie pre Vás pravidelne pripravujem a presvedčíte sa na vlastné oči. A čo je nesmierne dôležité je fairplay. Online kasíno Vás neoklame, pretože tu funguje generátor náhodných čísiel. Takže Vaša výhra nemôže byť ovplyvnená žiadnou cudzou osobou. Odporúčam ale hrať iba v licencovanom a overenom kasíne. Online kasíno funguje pod dozorom prísnych kontrolných orgánov. Tie dohliadajú nato, aby bolo všetko tak, ako má byť. A ďalším faktom je aj komfort. Nemusíte nikam chodiť. Sedíte si doma alebo kde len chcete, stačí si zapnúť PC, pripojiť sa na internet a vstúpite do sveta online zábavy. A ďalej sú tu všetky tie novinky, s ktorými online kasíno prichádza. Live kasíno, kde nehráte proti počítaču, ale na druhej strane je živý krupiér alebo mobilné kasíno. A samozrejme online kasíno ponúka množstvo kasínových hier v kvalitnom grafickom prevedení. Často tu nájdete aj stovku a viac hier. Takže ponuka je skutočne bohatá, aby si každý vybral to svoje.

Výherné automaty South Park Reel Chaos

Výherné automaty South Park Reel Chaos

21/05/2015 Hra

Výherné automaty South Park Reel Chaos. Veľké výhry už na Vás čakajú v licencovaných online kasínach..

Hraj

Theme Park Tickets of Fortune automat online

Theme Park Tickets of Fortune automat online

01/07/2016 Hra Hot

Theme Park: Tickets of Fortune automat online vám ukáže ako sa v lunaparku zabavíte a pritom ešte aj vyhráte.

Hraj

Double Play Super Bet automaty

Double Play Super Bet automaty

16/05/2016 Hra

Pripravte sa dvojnásobnú dávku zábavy a vysoké výhry na automate Double Play Super Bet , kde za skutočné peniaze získate mega výhry.

Hraj