Las Vegas automaty Cats
Klikni sem a spusti Cats

Las Vegas automaty Cats si môžete zahrať o skutočné peniaze v týchto kasínach:

Las Vegas automaty Cats

Las Vegas automatový slot Cats ponúka zo všetkého niečo. V prvom rade sa máte možnosť zoznámiť s veľkými majestátnymi šelmami, s kulisou výborných zvukových efektov a k tomu zažiť niekoľko hodín skvelej zábavy pri tejto automatovej hre, ktorá okrem hlavného hracieho kola ponúka aj bonusové.

Bonus s Las Vegas slotom Cats

Tematikou Las Vegas automatu Cats síce nie sú priamo mačky domáce, ale skôr mačkovité šelmy africkej púšte, ktoré sa zobrazujú na 5 valcoch tejto hry z dielne softvérovej spoločnosti IGT. V symboloch jednotlivých valcoch uvidíte oddychovať na horúcom letnom africkom slnku leopardy, tigre, levy, rysa červeného, gepardy, no v tejto hre sú zastúpené aj klasické kartové symboly J, Q, K a eso. Na každom obrázku nájdete buď jednu alebo 2 šelmy. Wild-symbolom tohto slotu sú samotné Cats a Scatterom zasa odtlačok ich labiek. Scatter-symbol môžete vidieť len na 2, 3 a 4 valci. Podľa toho, koľko z nich sa Vám podarí získať, máte možnosť vyhrať voľné kolá v počte od piatich do desiatich. Ak napríklad získate štyri Scatter-symboly, výhra bude znásobená multiplikátorom 2. Keď bude šťastie stáť na Vašej strane a vy objavíte na akejkoľvek pozícii 5 Scatterov, získate 5 voľných kôl. V prípade 6 symbolov, bude voľných kôl až 10.Veľmi zaujímavou vecou na Las Vegas automate - Cats je skutočnosť, že máte možnosť použiť tzv. rozdeľovací symbol. Nachádza sa na valci, na ktorom sú zobrazené symboly veľkej mačky a tie fungujú, ako by šlo rovno o dva symboly súčasne. Je ich veľmi jednoduché rozpoznať spomedzi iných symbolov, lebo sú na nich dve šelmy.
Nezabudli sme aj na fanúšikov hokeja na Hracom výhernom automate Hokej.

Ktorá cica ti prinesie mega jackpot?

Táto súčasť hry Vám zároveň dáva jedinečnú možnosť vytvoriť kombinácie omnoho väčšie ako tie, ktoré Vám dáva k dispozícii štandardných päť symbolov. Hráčov určite príjemne prekvapí, že aj Wild-symbol môže plniť funkciu týchto rozdeľovacích, teda Split-symbolov. Budete mať teda úžasnú možnosť trafiť veľkých päť symbolov s ich kombináciami. Netreba zabudnúť, že táto špeciálna funkcia Vám pomôže doplniť mnohonásobné výherné línie hry a tým vyhrať väčšie množstvo peňazí. Túto špeciálnu funkciu nemá len symbol šeliem, ale aj špeciálny Split-Scatter na stredných valcoch. To znamená, že získaním aspoň 5-tich Scatter-symbolov, teda odtlačkov labiek sa Vám aktivujú voľné kolá. Ak sa Vám podarí dosiahnuť 6 Scatter-symbolov, bonusová cena v hodnote 10 voľných kôl je Vaša. Najvyššou výhrou pre tých najšťastnejších je 10 000 mincí. V automate Cats je k dispozícii fixný systém výherných línií, ktorých je spolu 30. Zahrať si Las Vegas automaty – Cats si môžete aj zadarmo.